two_of_cups

Taurių 2

Taurių dvejetas

Ši Taro korta kalba apie meilę ir laimingus bei harmoningus santykius. Visiškas tarpusavio supratimas. Ginčai ir problemos bus išspręstos taikiai. Gali nurodyti pelningą ir palankią sutartį. Meilėje ir draugystėje bus taika ir harmonija. Santykiai gali baigtis sužadėtuvėmis arba santuoka. Taip pat gali nurodyti , kad bus gauta dovanų.
Tradicinė reikšmė — meilė, harmoningi santykiai, palankus susitarimas, draugiška aplinka, naudingas bendradarbiavimas.

Asmenybė

Aprašant asmenybę, ši korta apibūdina draugus, artimaisiais, partnerius, darbuotojus ir kolegas. Dažnai rodo įsimylėjėlius.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Interesai, verslas, darbas

Rodo galimą pelningą sutartį, palankų kontraktą. Komandoje taika ir harmonija. Naudingas bendradarbiavimas. Problema išspręsta be nereikalingo streso. Vaisingos bendros idėjos.

Santykiai, meilė

Ši korta pasakoja apie laimingą meilę ir santuoką. Sužadėtuvės ar santuoka. Vestuvės.

Sveikata

Sako apie gerą sveikatą, ligos greit praeis, sveikimo procesas bus sėkmingas.

 

Taurių dvejetas (apversta)

Korta pasakoja apie neišvengiamą išsiskyrimą. Santykiai eina į pabaigą. Sutartis negali būti pasirašyta, jos sąlygos pažeistos. Gali reikšti meilę be atsako, išsiskyrimą, tai, kad nereikia pasitikėti partneriu, nes jis nėra nuoširdus arba jis nepasitiki. Tai kivirčų, ašarų, nesutarimų ir išsiskyrimų korta. Pasitikėjimas yra nepagrįstas. Santykiai nenuoširdūs. Konfliktai. Veiksmai beprasmiški. Gali kalbėti apie nelygybę santykiuose — vienas duoda daug, o kitas neduoda nieko. Jei šalia yra teigiama korta, ši korta sako, kad ginčas ar konfliktas bus nerimtas ir trumpalaikis. Nesutarimai tarp partnerių gali būti nežymūs ir gana lengvai išsprendžiami.
Tradicinė reikšmė — išsiskyrimas, kivirčai, ašaros, konfliktas, žlugimas, nepasitikėjimas.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta gali reikšti buvusį meilužį arba buvusį partnerį. Asmuo, kuris nėra patikimas. Asmuo, kuris nori imti ir nieko neduoti.

Interesai, verslas, darbas

Rodo sutarties pažeidimą, dėl to, kad partneris nėra patikimas. Įtempta atmosfera viešpatauja komandoje, kivirčai, nesutarimai ir ašaros.

Santykiai, meilė

Ši korta nepranašauja nieko gero. Išsiskyrimas, kivirčai, konfliktai ir ašaros. Galimas žlugimas. Santykiai, kai vienas duoda, o kitas vien tik gauna.

Sveikata

Pranašauja blogą diagnozę, ligas ir susirūpinimą sveikata. Galimos ligos urogenitalinėje srityje.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

Šaltinis: magijos-kambarys.lt

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!