2 pentakliai

Pentaklių dviakė

Tai disbalanso gyvenime, šurmulio ir rutinos Taro korta. Gali nurodyti, kad bus gauta nedidelė pinigų suma. Taip pat gali nurodyti neilgas keliones, komandiruotes, naujienas ar laišką. Kita vertus, ši korta gali pažadėti situacijos pablogėjimą versle, darbuose, darbą be atlyginimo. Gali ateiti laikas, kai pinigų klausimas stos į pirmą vietą. Nestabili finansinė padėtis, bet iškritusi teisinga padėtimi ši korta nepranašauja skurdo, o tik finansinius svyravimus. Jei greta yra neigiamos kortos, ši korta tik sustiprina neigiamą jų reikšmę. Jei šalia yra teigiamos kortos, tada ši korta pasakoja apie įdomų, aktyvų poilsį, nedideles pajamas arba malonias žinias. Galimai bus gauta maža dovanėlė.
Tradicinė reikšmė - naujienos, laiškas, netolima kelionė, neilga išvyka, nestabilumas finansuose, nauji santykiai, arbas, tuštybė, nestabilumas.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmogų egzotišką ir sėkmingą. Sėkmingas prekybininkas, vadybininkas.

Interesai, verslas, darbas

Pranašauja verslo pradžios sunkumus, gali būti tam tikrų sunkumų ir kliūčių. Gali nurodyti derybas ir sutarties pasirašymą. Verslo kelionės. Darbo pakeitimas.

Santykiai, meilė

Ši korta gali kalbėti apie laiškus ar naujienas. Gali reikšti naujus santykius.

Sveikata

Rodo jos nestabilumą, fizinei sveikatai gali būti pakenkta. Jei yra teigiama korta liga nesudėtinga ir po jos greitai pavyks atsigauti.

Monetų dvejetas (apversta)

Tai gedimų, nedidelių finansinių nuostolių ir sunkumų korta. Naujienos gali būti nemalonios ar pranašauti sunkumus ir rūpesčius. Išlaidos gali viršyti pajamas. Gali būti, kad susidarys situacija, iš kurios bus sunku išsisukti. Gali reikšti norą gauti kiek įmanoma daugiau. Gali nurodyti laikotarpį, kai finansinio pobūdžio klausimai atsidurs pirmame plane. Ši korta taip pat pranašauja biurokratinę gaišatį ir rūpesčius. Tikslai yra neaiškūs arba netinkamai užsibrėžti. Polinkis skolintis gali sukelti problemų. Viskas juda į priekį su sunkumais.

Interesai, verslas, darbas

Rodo finansinį nepriteklių. Nėra pakankamai jėgų tam, kad būtų galima imtis kažko naujo arba judėti kita kryptimi. Informacija turi būti gerai dar kartą patikrinta.

Santykiai, meilė

Ši korta rodo, kad santykiams gali prireikti tam tikro atnaujinimo. Galbūt ai nenuoširdus partneris.

Sveikata

Rodo, kad organizmas yra gana išsekęs ir būtina imtis sveiko gyvenimo būdo. Gali tekti gydytis profilaktiškai.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

tarot

>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!