9 — devynakė

Lazdų devynetas

nine-of-wandsTai savo interesų, savo teritorijos ir pasiekimų apsaugos Taro korta. Vienas etapas baigiasi, o kažkur prasideda kažkas naujo. Galbūt pasiekimų laikotarpis buvo ilgas ir sunkus, buvo padaryta klaidų. Žada finansinę ir materialinę sėkmę. Gali būti, pasiekus tikslų viršūnę, būtina apgalvoti tolesnius veiksmus arba pailsėti. Gali reikšti kai kurių praeities problemų sugrįžimą. Nepaisant teigiamos reikšmės, ši korta kalba apie sparčiai augančius ateities iššūkius, permainas arba nepastebimai atsėlinančias problemas. Gali nurodyti slaptus priešus, kurie yra kažką sumąstę. Apsupta teigiamų kortų, ši korta rodo, kad kova bus laimėta ir sunkumai bus įveikti. O, štai, vidinę agresiją būtina pažaboti.

Pagrindiniai žodžiai ir frazės : stiprinti, ginti, gynybą, ryžtas, atkaklumas.
Tradicinė reikšmė — gynyba, ginti savo interesus, atsparumas ir ryžtas, jėga, kova, vilkinimas.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmones, kurie gali apsaugoti tiek savo, tiek ir kitų interesus. Gali nurodyti kariuomenę, ar tuos, kurie kovoja už savo teises.

Interesai, verslas, darbas

Korta sako, kad sėkmė pasiekta sunkiu darbu. Gali kalbėti apie discipliną ir įgūdžius. Paslėptų spąstų dar nesimato, reikia stabtelėti susimąstyti apie savo tolesnius veiksmus. Gali nurodyti kovą, kuriai yra dar jėgų ir, jei šalia guli teigiama korta, tada pergalė garantuota.

Santykiai, meilė

Apie santykius, ši korta sako mažai. Dažnai krenta tada, kai kalbama apie santykius, kuriuos reikėjo išsikovoti. Gali reikšti paslėptą varžovą, kuris turi mažai jėgų kovoti. Gali nurodyti santykių pasikeitimą, kuris dar turi subręsti.

Sveikata

Sako apie gerą sveikatą arba sveikimą po ligos. Geras imunitetas apsaugo organizmą nuo ligų .

Lazdų devynetas (apversta)

nine-of-wandsReikalai stringa, nes visiškai prarastas ryšys su realybe. Verslo ir interesų apsauga — nepatikimi. O gal tai kvailumo ar neatsargumo apraiška. Prasideda kliūčių ir nesėkmių laikotarpis. Savo jėgų pervertinimas, nesugebėjimas apginti savo interesus, silpnas charakteris gali būti žalingi. Su atitinkamomis kortomis, ši korta gali prognozuoti gaisrą, vagystę, turto sugadinimą ir materialinius nuostolius. Slapti priešai pasirengę smogti žemiau juostos. Pasirinkti keliai nuvedė į aklavietę.

Pagrindiniai žodžiai ir frazės: Bloga apsauga, silpnumas, bailumas, įtarimas.
Tradicinė reikšmė — bloga gynyba, silpnumas, netikrumas, bejėgiškumas, nuostolis, nelaimė, nepalankūs pasiūlymai, vėlavimas, nesugebėjimas apginti save, užsispyrimas, turto netektis.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmogų su nepilnavertiškumo kompleksu. Kartais parodo slaptą priešą, gali nurodyti nevykėlį arba ligonį.

Interesai, verslas, darbas

Versle kalba apie rūpesčius, didelius nuostolius arba prastai apgalvotą strategiją. Konkurentai gali apgauti. Karjeros augimo pabaiga. Savo pozicijos praradimas.

Santykiai, meilė

Korta kalba apie neramumus ir rūpesčius, apie šeimos rūpesčius. Gali nurodyti laimingesnį varžovą, kuris netrukus pasireikš.

Sveikata

Sako, kad blogėja sveikata, silpnėja imunitetas. Liga gali būti nesunki, bet užsitęsti gana ilgai, tai dažnai lėtinių ligų požymis. Prasta mityba ir nuolatinis nuovargis turi įtakos sveikatai.

 

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

tarot


>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!