9 pentakliai

Pentaklių devynakė

Tai pasiekimų, pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis Taro korta. Gerovė, malonumas, materialus komfortas ir stabilumas. Nerūpestingas gyvenimas, optimizmas, teigiamas požiūris į žmones. Auganti gerovė, gera finansinė būklė, finansinis pelnas. Ši korta pranašauja lengvą pelną, lengvus pinigus, dovanas. Galima remontuoti butą ar namą, viskas bus daroma lengvai ir be kliūčių. Tai taip pat korta, nurodanti atostogas ar maloniai praleistą laiką vienumoje. Kartais gali reikšti didelį palikimą jei šalia yra atitinkamos kortos. Jei šalia yra neigiama korta - nenugebėjimas greitai spręsti susikaupusias problema.
Tradicinė reikšmė - pasitikėjimas savimi ir savo sugebėjimais, finansinė sėkmė, klestėjimas, harmonija, vaisingumas, pajamos, privatumas ir gebėjimas būti vienumoje, meilė gamtai ir rūpestis ja.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina pasitikintį savimi žmogų, harmoningą žmogų, mylintį gamtą ir gyvūnus.

Interesai, verslas, darbas

Rodo pelną, galbūt, vienkartinį grynųjų pinigų gavimą, dividendus. Palankios verslo operacijos, susijusios su nekilnojamuoju turtu. Verslo plėtra.

Santykiai, meilė

Ši korta kalba apie klestėjimą ir harmoniją. Dažniausiai dėjime rodo žmoną, kuri rūpinasi namais ir buitimi. Tai vaisingumo korta ir, kartu su kitomis kortomis gali nurodyti šeimos pagausėjimą. Jutiminiai malonumai.

Sveikata

Sako apie gerą sveikatą ir harmoniją viduje, kai asmuo yra taikoje su savimi.

Pentaklių devynetas (apversta)

Ši korta rodo priklausomybę, ypač finansinę. Klaidingi ir neteisingi sprendimai, kvaili poelgiai. Draugų praradimas, draugo ar draugų išdavystė, pavojus, apgaulė. Galimos problemos dėl turto, šalia neigiamų kortų - net turto netekimas. Grėsmė šeimai, finansams ir net asmeniniam saugumui. Gali nurodyti amoralų gyvenimo būdą. Planai nebus įgyvendinti, projektai bus nesėkmingi. Atsargiai su nekilnojamojo turto sandoriais, didelė sukčiavimo tikimybė. Jei yra neigiamos Monetų kortos (penketas, septynetas, riteris) pranašauja nuostolius, skolos nebus grąžintos. Šalia Didžiojo Arkano Velnias gali reikšti vagystę ar apiplėšimą.
Tradicinė reikšmė - praradimas, netektys, priklausomybė, kvaili sprendimai, neteisingi darbai, finansinės problemos, problemos su turtu, apgaulė, pavojus.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina nesąžiningą žmogų, prastą darbuotoją ar vadovą. Asmuo, kuris priima kvailus sprendimus.

Interesai, verslas, darbas

Taro korta ragina būti atsargiems ir apgalvoti sprendimus. Ne laikas rizikingoms finansinėms ir šešėlinėms operacijoms. Apgaulės ar sukčiavimo tikimybė. Finansinis nestabilumas. Prie teigiamų kortų gali reikšti nelegalias pajamas.

Santykiai, meilė

Reiškia, kad nėra jokios harmonijos santykiuose ir pasitikėjimo ateitimi. Nestabilūs santykiai. Apgaulė. Kažkas iš esančių šalia kenčia. Kvaili poelgiai virsta nesėkmėmis, kivirčais ir net skyrybomis.

Sveikata

Ši korta reiškia, kad būtina prisiminti apie sveiką gyvenimo būdą, imtis fizinio aktyvumo. Dažniausiai tai reiškia, kad organizmas išsekęs ir reikia jam pailsėti.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans Šią kaladę galite įsigyti čia.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

tarot

>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!