death

XIII — Death — Mirtis

death

Mirtis

Pagrindiniai žodžiai ir frazės: Pakeisti, transformacija.

Nežiūrint į savo grėsmingą pavadinimą, ši korta dažnai yra šauklys naujų, kartais gana netikėtų įvykių. Dažnai rodo kaitą į gera. Kažkas seno miršta gyvenime, išvalant kelią naujovėms. Žinoma, tai, kas sena, išeinant, sukelia krizę gyvenime, gali atsirasti pertrauka santykiuose, artimųjų ir draugų praradimas, kai iškrenta ši Taro korta, galimas darbo ar gyvenamosios vietos pakeitimas. Visi šie pokyčiai yra būtini gyvenime ir jų nereikia vengti, nors daugelis procesų gali būti gana skausmingi. Tas pats gali atsitikti ir vidiniame pasaulyje, viena asmenybės dalis išnyksta ir jos vietoje atsiranda kita, atsinaujinusi, turinti kitų savybių. Šios kortos šūkis - kas beįvyktų, viskas tik į gera.
Pagrindiniai žodžiai ir frazės: Keitimasis, išlaisvinimas, nauja era, tvirtėjimas, atgimimas.
Tradicinė reikšmė - Pokyčiai, naujo išsilaisvinimo pradžia, apsivalymas, neišvengiamas pozicijos pasikeitimas, santuoka, išėjimas iš namų, gyvenamosios vietos pakeitimas, žlugimas, skyrybos, atgimimas.

Asmenybė

Aprašant asmenybę, korta pasakoja apie žmogų, kuris lengvai nutraukia ryšius su praeitimi, kartais tai tiesiog nervingas žmogus. Gali reikšti žmogų, kuris teikia laidojimo paslaugas. Arba parodo žmogų, kuris stovi ant permainų slenksčio. Tiek išorės, tiek vidaus.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Interesai, verslas, darbas

Dažnai kalba apie sumaištį ir nestabilumą. Viena ši korta nereiškia sunaikinimo, tik jei šalia yra kortos, kalbančios apie žlugimą. Gali rodyti, kad pradėtas darbas artėja prie pabaigos.

Santykiai, meilė

Ši korta sako, kad santykiai arba išsisėmė, arba jie netrukus bus atnaujinti.

Sveikata

Rodo, kad sveikata yra prasta, gali išsivystyti liga. Sunkiai sergančiam gali reikšti, kad krizė artėja, kai tampa aišku, ar žmogus pasveiks ar ne. Mirtį ši korta gali reikšti šalia kitų, ligą reiškiančių kortų.

Mirtis (apversta)

death

Rodo, kad žmonės priešinasi pokyčiams ir negali leisti kažko naujo savo gyvenime. Gyvenimas iš inercijos. Be to, ši korta simbolizuoja verslo sąstingį, darbą be entuziazmo, per prievartą, santykiai nutrūkę. Kartais tai tiesiog reiškia, kad šiuo laikotarpiu gyvenime niekas nepasikeis. Gali nurodyti depresijos vystymąsi. Kartais rodo pasitikėjimo savimi praradimą, žlugusius planus.
Pagrindiniai žodžiai ir frazės: neveiklumas, inercija, užsispyrimas, sąstingis, pokyčių baimę .
Tradicinė reikšmė - sąstingis, neveiklumas, nejudrumas, ramybė, depresija, nuosmukis.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmogų, kuris kovoja, priešinasi pokyčiams. Galbūt šis žmogus yra ne tik konservatyvus, jis bijo permainų ir joms priešinasi. Gali reikšti sunkiai sergantį arba žmogų, kuris yra blogos nuotaikos.

Interesai, verslas, darbas

Jokių pakeitimų tikėtis neverta ir viskas bus kaip anksčiau. Neverta keisti darbo, net jei jis ir įkyrėjo. Kas ieško darbo - kol kas jo neras. Stagnacija versle ir daug rutininio darbo.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Santykiai, meilė

Santykiai arba atsidūrė aklavietėje, arba juos reikia atnaujinti, nes vienas iš partnerių ar abu ilgisi vienas kito.

Sveikata

Krizė baigėsi ir priešaky sveikimo procesas. Gali kalbėti apie depresiją ir jėgų praradimą.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

Šaltinis: magijos-kambarys.lt


>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!