Dešimtakė — 10

Kardų dešimt

Ši Taro korta rodo, kad baigiasi tam tikras gyvenimo etapas. Verslas ar santykiai baigėsi. Tai taip pat pralaimėjimo korta, gali nurodyti smūgį iš už kampo arba priverstinius pokyčius. Sako apie stresą, skyrybas, nesėkmes, sunkumus tvarkant reikalus ir rūpesčius. Kalba apie išbandymus gyvenime, kuriuos būtina įveikti norint judėti pirmyn. Kova yra pralaimėta, planai žlugo, draugai prarasti. Tai sunkus laikotarpis gyvenime. Bet tai tam tikro gyvenimo periodo pabaiga. Galbūt priešaky šviesesnis gyvenimo periodas.
Tradicinė reikšmė — liūdesys, išsiskyrimas, žlugimas, priverstiniai pokyčiai, skyrybos, ligos, operacija, nuostoliai, bankrotas.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmogų, kuris patyrė daug praradimų, o gal net visai degradavo. Benamis, valkata, ligonis po operacijos.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Interesai, verslas, darbas

Pasakoja apie rūpesčius, finansinius sunkumus, o kraštutiniais atvejais net bankrotą.

Santykiai, meilė

Ši korta parodo santykių arba santuokos nutraukimą, gyvenimą atskirai.

Sveikata

Rodo ligos progresavimą, dažnai iškrenta, kai kalba užeina apie operaciją. Gali nurodyti problemas su nugara.

 

Kardų dešimt (apversta)

 

Korta sako, kad rūpesčiai praeity. Prasidėjo pokyčiai ir problemos tolsta. Gali reikšti žinią apie kažkieno mirtį ar ligą. Gali nurodyti staigius ir rimtus pokyčius. Jei šalia yra neigiamos kortos, ši korta reiškia, kad sunkumai gali kilti ir gali grįžti sena neišspręsta situacija, kurią reikia išspręsti. Gali reikšti, kad asmuo gali tapti likimo žaislu dėl savo neveikimo. Kas nors gali padėti.
Tradicinė reikšmė — sunkumai praeity, skausmas dingo, naujienos apie ligą ar mirtį, kaita, problemos traukiasi.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta rodo žmogų, kuris išgyveno sunkius laikus, galbūt atsigauna po operacijos. Gali nurodyti asmenį, kuriam gręsią pavojus.

Sveikata

Gali nurodyti atsigavimą, bet gali nurodyti lėtą atsigavimą, tikimybę, kad liga atsinaujins. Bet jei yra mirties kortos, gali kalbėti apie kažkieno mirtį ar sunkią ligą. Stuburo problemos, chroniškas nuovargis ir sumažėjęs organizmo atsparumas gali sukelti ligos atsinaujinimą.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!