Wheel of Fortune - Likimo ratas

Wheel of Fortune - Likimo ratas

X- Wheel of Fortune — Likimo ratas

Likimo ratas

 tai sėkmės korta, gyvenimo pokyčių į gerąją pusę korta. Prasideda naujas etapas, naujas likimo vingis. Ši korta laikoma gerų pokyčių gera pranašyste. Tai sėkmės, pažangos visais klausimais simbolis. Kartais pranašauja netikėtus ir svarbius įvykius gyvenime. Reikaluose - sėkmę ir pelną. Rūpesčiai - praeityje. Ši korta pataria nesikišti į įvykių eigą, likimas pats atvers visus kelius. Pagrindinė šios kortos reikšmė -pasikeitimai, naujas gyvenimas. Gyvenimas pasikeis ir net tai, kas blogiausia, duos geriausius rezultatus. Reikia tik prisiminti, kad likimo ratas yra nepastovus. Jo negalima stumti, sėkmė pasirenka pati. Bręstantys pokyčiai atneš naujų galimybių gyvenime, baigiasi vienas etapas ir prasideda naujas. Kita šios kortos reikšmė yra kelionės, keliai ar net naujo automobilio pirkimas. Retais atvejais, ši korta simbolizuoja azartinius lošimus ir pasisekimą juose.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">


Tradicinė reikšmė - naujos galimybės, atlyginimas, pasikeitimas į gerąją pusę, sėkmė, skatinimas, tobulinimas, spartūs pokyčiai, pakilimai ir nuopuoliai gyvenime, sėkmingas įvykių posūkis, transporto priemonė, azartiniai lošimai.

Asmenybė

Asmenybę ši korta apibūdina kaip lyderį, avantiūristą, lošėją, įdomų asmenį, o kartais net galintį atsidurti absurdiškose situacijose. Bet kuriuo atveju, tai nepriklausomas arba azartiškas asmuo.

Interesai, verslas, darbas

Gali reikšti atsitiktines pajamas, kartais sėkmingas avantiūras, pažintis ar skambučius. Kuo baigsis šios avantiūros, parodo šalia krentančios kortos.

Santykiai, meilė

Ši korta simbolizuoja susitikimą ir pažintis. Kaip klostysis nauji santykiai, parodys šalia esančios kortos.

Sveikata

Byloja, jog sveikata yra nestabili, nors liga nėra pavojinga. Gali nurodyti problemas žarnyne, regėjimo sutrikimus arba venų problemas.

Likimo ratas (apversta)

Ši korta rodo nepakankamumą, nepasisekimą ir neigiamą pokytį likime. Kartais tai reiškia, kad teigiami pokyčiai vis dar įmanomi, tačiau jie įvyks per ilgą laiką ir reikia laukti. Gali reikšti, kad žmogus pernelyg optimistiškai nusiteikęs, arba pernelyg patiklus versle. Kartais pranašauja normalų gyvenimą be jokių netikėtumų. Sprendimas daugeliu atvejų bus atidėtas. Jei tas, kuriam būria jaučia, kad jo gyvenime viskas yra blogai, tai ši korta primena, kad likimas visada gali pasisukti teigiama linkme ir, tiesiog, reikia išlaukti šį nusivylimų laikotarpį.

Tradicinė reikšmė -trukdžiai, gedimas, nesėkmė, pokytis į blogą, verslo stagnacija, nusivylimas, trypčiojimas vienoje vietoje, aklavietė, pokyčių nebuvimas.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta gali rodyti nelaimingą, nepatenkintą žmogų, arba žmogų, kuris išgyvena sunkų gyvenimo laikotarpį.

Interesai, verslas, darbas

Pranašauja, kad nėra jokių naujų galimybių ir tai, kad rizika nėra būtina. Šiuo laikotarpiu nėra gerai keisti darbą, nes naujo darbo paieškos užsitęs.

Santykiai, meilė

Ši korta reiškia, kad pokyčių nei į gera, nei į bloga nebus. Smulkiau situaciją apibūdins šalia esančios kortos.

Sveikata

Taro korta rodo stabilią būklę, jei žmogus sveikas, jis bus stabiliai sveikas, jei sveikatos būklė bloga, ji bus stabiliai bloga.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evansstyle="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Šią kaladę galite įsigyti čia.

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

Šaltinis: magijos-kambarys.lt

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!