magician

I — Magician — Magas

Magas

Taro korta apibūdinama kaip veiksmų, kuriuos reikia atlikti savarankiškai, pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis korta. Tai ne tik veiksmai, bet ir savo vidinių jėgų įsisąmoninimas bei pusiausvyros tarp vidaus ir išorės atradimas. Ši korta nurodo, kad ateina geras laikotarpis, kad žmogus turi galimybę pasinaudoti savo gabumais tam, kad būtų pasiekti užsibrėžti tikslai. Jei kelyje sunkumai – jie įveikiami. Tai vyriškam pradui priklausančios kūrybos korta. Tai protas, apsukrumas, sumanumas reikaluose. Gali reikšti, kad artėja sudėtingas periodas, bet pasitikėjimo savo jėgomis dėka pakanka jėgų įveikti gyvenimo negandas. Ši Taro korta simbolizuoja ypatingų žinių turėjimą, meistriškumą, valios stiprybę, pasitikėjimą savimi, toli siekiančius planus, gebėjimą siekti savo tikslų, veiksmą, susikaupimą, jėgą, kūrybiškumą, gabumą kalboms, gebėjimą medituoti. Dažnai pranašauja sėkmingą pažangos laikotarpį. 

Asmenybė

Gali reikšti brolį, sūnų, vyrą arba tiesiog suaugusį žmogų. Taip pat tai gali būti politikas, rašytojas, magas, fokusininkas, mokytojas, išradėjas. Jei tai vaikas, tai jo amžius nuo 5 metų iki brandos amžiaus. Tai taip pat gali reikšti amatininką, psichoterapeutą, medicinos darbuotoją. Asmenybę ši korta apibūdina kaip drąsią, entuziastingą, optimistišką.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Interesai, verslas, darbas

Pranašauja sėkmę versle, sėkmingą ir darbingą laikotarpį. Gali reikšti naują darbą. Versle gali prasidėti naujas etapas, gali reikšti naujo verslo pradžią arba seno verslo atnaujinimą.

Santykiai, meilė

Gali reikšti, kad santykiai pereis į naują lygmenį. Kartais ši korta gali pranašauti vienatvės, nepriklausomybės, laikotarpį , kai asmuo pradeda veikti pats, be partnerio. Kartais dėjime gali reikšti sūnų ar vyrą.

Sveikata

Taro korta pranašauja geros sveikatos laikotarpį, jei yra liga, artimiausioje ateityje ji praeis ir laukia sveikimo laikotarpis. Nėščiosioms gali reikšti sūnaus gimimą.                                                

Magas (apversta)

Pranašauja dužusių vilčių laikotarpį, o nepasitikėjimas savo jėgomis gali lemti klaidas ir nesėkmes. Nesėkmes gali sąlygoti neryžtingumas, dvejojimas, nemokėjimas pasinaudoti savo jėgomis ir talentais. Gali būti, kad žmogui nepakanka ne tik jėgų, bet ir žinių. Ši korta gali nurodyti kitą žmogų ir šis žmogus meluoja, pučia miglą į akis. Taip pat gali reikšti artimą giminaitį, kuris sukels daug rūpesčių ir nemalonumų. Ne pats geriausias laikas permainoms, naujo darbo paieškoms, imtis naujos veiklos, įgyvendinti naujus sumanymus. Permainoms nepakaks jėgų. Paprastai ši korta reiškia neryžtingumą, apsimestinį patyrimą, nepasitikėjimą, silpnumą, nesąžiningumą, apgaulę, planų griūtį, nerealius siekius, klaidas, meistriškumo praradimą, delsimą, psichikos sutrikimą, savo gabumų ignoravimą, gėdą, pernelyg didelį pasitikėjimą savimi, nerimą.

Asmenybė

Rodo egoistą, sukčių ar ambicingą asmenį, kuris gali manipuliuoti aplinka savo tikslams. Kaip santykių partnerį, ši korta gali reikšti savanaudišką žmogų, kuriam reikia tik sekso, o ne meilės. Kitais atvejais -nemaloni asmenybė. Ar asmenybė, kuri negali būti patikima.

Interesai, verslas, darbas

Taro korta nežada greitos sėkmės, gali net kalbėti apie nesėkmių ir klaidų laikotarpį. Jei net nebandyti pradėti kažką naujo, tai dažnai ši korta sako, kad darbas bus dirbamas iš inercijos, be jokių pokyčių. Reikia tik atsikratyti savo ambicijų, nemesti savo darbo ar verslo ir net nebandyti manipuliuoti aplinka.

Santykiai, meilė

Gali reikšti problemą tarpusavio santykiuose. Nauja pažintis dažniausiai beprasmiška, o jei santykiai ir tęsiasi, tai dažnai, ši korta reiškia, kad santykiai yra inertiški ir turi mažai ateities perspektyvų. Kartais korta gali reikšti seksualines problemas arba tai, kad vienas iš partnerių nepatenkintas santykiais arba seksu.

Sveikata

Taro korta mažai ką rodo, paprastai jokių pokyčių sveikatos srityje, nei į blogą, nei į gerą pusę. Vyrams gali reikšti vyrų impotencija ar problemas seksualiniuose santykiuose.

Toliau pakalbėsime apie kortos reikšmę su kitomis kortomis.

Kokie galimi deriniai ir/arba pozicijos su didžiaisias ir mažaisiais arkanais.

 

Kortos kombinacija su Didžiaisiais Arkanais

Magas + Žynė

Magas + Imperatorė

Magas + Imperatorius

Magas + Šventikas

Magas + Įsimylėjėliai:   

Magas + Vežimas

Magas + Jėga

Magas + Atsiskyrėlis

Magas + Likimo ratas

Magas + Teisingumas

Magas + Pakabintasis

Magas + Mirtis

Magas + Nuosaikumas

Magas + Velnias

Magas + Bokštas

Magas + Žvaigždė

Magas + Mėnulis

Magas + Saulė

Magas + Teismas

Magas + Pasaulis: 

 

Kortos kombinacija su Mažaisiais Arkanais — Lazdos

wands

 

Kortos kombinacija su Mažaisiais Arkanais — Taurės

cups

 

Kortos kombinacija su Mažaisiais Arkanais — Kardais

swords

 

Šalia Kalavijų 

Šalia kalavijų 

 

Kortos kombinacija su Mažaisiais Arkanais — Pentakliai

pentacles

Šalia pentaklių

Šalia pentaklių 

 

Patarimas Mago

Patikėkite savo gabumais, galimybėmis susitvarkyti su problema, pasimokykite

Priešinga reikšmė, kai korta iškrenta reversu: Neišsišokite, nerodykite valios, iniciatyvos

Perspėjimas

Apgavikas, manipuliatorius.

Reversu: Jums gali pritrūkti valios ir nuoseklumo realizuojant planusstyle="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!

class="wppr-template wppr-template-default wppr-review-container wppr-review-no-pros wppr-review-no-cons">