hanged man

XII Hanged Man- Pakabintas

Pakabintas

XIIPagrindiniai žodžiai ir frazės: Pristabdymas, auka, prioritetų kaita.

Korta pasirodo, kai reikia sustoti šiek tiek, persvarstyti savo požiūrį, identifikuoti savo prioritetus ir savo tikslus. Gali būti, kad reikia juos pakeisti. Gali nurodyti pasikeitimus ir aukas. Gali būti, jog tam, kad būtų pasiektas tikslas, reikia kažką paaukoti, atsisakyti kažko seno tam, kad būtų atverti keliai naujovėms. Aukos gali būti finansinėje srityje arba reikės atsisakyti senų įsitikinimų. Tačiau bet kuriuo atveju tokios aukos yra pateisinamos. Kartais tai reiškia, kad esama ant permainų slenksčio, tačiau šie pokyčiai turės duoti kažką. O šiuo metu duotas laikas šiek tiek atsikvėpti, viską perkainoti arba pabandyti pažvelgti į problemą iš kitos perspektyvos. Reikia atskleisti kažką savo gyvenime ir bus matoma, kad priešaky naujos perspektyvos, galbūt tokios, kurios anksčiau nebuvo vertinamos rimtai.
Pagrindiniai žodžiai ir frazės: atšaukimas, sustabdymas, išbandymas, nauja išvaizda, lankstumas.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Tradicinė reikšmė – pristabdymas, pereinamasis laikotarpis, atokvėpis, sulėtinimas. Savęs atsižadėjimas, pasiaukojimas, norint pasiekti tikslus, pasišventimas, lankstumas, nauja išvaizda, nauja perspektyva, prioritetų pokyčiai, atsiribojimas nuo praeities, netikėti pokyčiai namuose ir darbe, auka.

 Asmenybė

Apibūdinant asmenį - tai nesavanaudiška asmenybė, dvasinga asmenybė, žmogus, kuris turėtų pasikeisti, asmuo, esantis ligoninėje. Jei korta yra dėjime, reiškia asmenį, kurį galima apibūdinti taip: asmuo, kuris gali nesavanaudiškai aukoti kažką dėl verslo ar kito asmens, kartais reiškia asmenį, dvasiškai toliau pažengusį, kuris atlieka dvasines praktikas arba reikšti asmenį, kuris nori pasikeisti, ar yra ant permainų slenksčio. Gali paprasčiausiai reikšti, kad asmuo yra ligoninėje, kaip pacientas.

Interesai, verslas, darbas

Ši korta reiškia verslo sąstingį, būtina persvarstyti perspektyvas, kitaip galima atsidurti aklavietėje. Vienintelis dalykas, kurį galima padaryti tokioje situacijoje - tai įsisąmoninti, kad nėra jokios išeities, būtina iš naujo įvertinti savo idėjas, o gal reikia kažką paaukoti, kad būtų galima išeiti iš sąstingio ir aklavietės.

Santykiai, meilė

Reiškia, kad būtina persvarstyti santykius arba santykių sąstingį ir reikia galvoti apie ateitį, gali būti, kad santykių vardan reikia kažko atsisakyti. Gali reikšti vienišumo laikotarpį, kai neįmanoma atkurti senus santykius, o gali būti ir taip, jog santykių verta aplamai atsisakyti.

Pakabintas (apversta)

XII

Žmogus apgaudinėja save arba auka versle nepagrįsta. Kartais tai reiškia, kad siekiama pateisinti kitų žmonių lūkesčius ir gyventi kažkieno gyvenimą, o ne savo. Gali įspėti, kad būtina nustoti siekti vien tik materialių ar savanaudiškų tikslų, dvasingumo sąskaita, rodo sąstingį ir augimo stoką tiek dvasinės pusės, tiek versle. Neturima aukštų gyvenimo tikslų ir todėl žmogus jaučiasi labai nelaimingas. Būtina keisti prioritetus ir poreikius, tačiau galima susidurti su pasipriešinimu šiems pokyčiams. O taip pat reiškia, kad žmogus vejasi iliuziją ir dėl to yra būtina persvarstyti savo tikslus ir uždavinius.

Pagrindiniai žodžiai ir frazės: beprasmė auka, atsisakymas aukoti, materializmas, egoizmas, depresija, apatija, neapibrėžtumas.

Tradicinė reikšmė - savanaudiškumas, atsisakymas aukoti kažką, apatija, depresija, nesugebėjimas nutraukti ryšius su praeitimi, dvasingumo stoka. Finansinės problemos, stagnacija versle, pasipriešinimas pokyčiams, savarankiškumo atsisakymas, siekiant patenkinti visuomenės lūkesčius.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta rodo, kad asmuo yra arba auka, arba visiškas egoistas. Ar asmuo, kuriuo negalima pasikliauti, nepatikimas žmogus.

Interesai, verslas, darbas

Korta reiškia verslo sąstingį, finansines problemas, reikaluose šiuo metu nėra būtina rizikuoti, ypač finansų srityje, dabar nėra geriausias laikas investuoti. Ar investicijos nėra tinkamos. Saugokitės patarimų. Jeigu toliau krenta geros kortos, tai reiškia, kad sąstingio laikotarpis baigėsi ir, tiesiog, būtina susidėlioti prioritetus.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Santykiai, meilė

Santykiai, meilė, ši korta reiškia, kad būtina galvoti apie santykių ateitį. Galbūt jų nenori pats žmogus ir santykiai tęsiasi toliau dėl kitų priežasčių - finansinių ar naudingi kam nors kitam. Santykiuose nėra jokių taurių jausmų ar jie tęsiami iš finansinio išskaičiavimo.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

Šaltinis: magijos-kambarys.lt

 

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!