Parašyk man

ask_meMalonu, kad norite su manimi susisiekti. Greičiausiai turite kažkokių pasiūlymų ar klausimų, ir atsakymą norite gauti asmeniškai – užpildykite žemiau esančią formą ir aš pasistengsiu atsakyti Jums kaip įmanoma greičiau.

Patiko straipsnis ir nori paklausti, papildyti ar išsakyti savo požiūrį, nuomonę, tai galite padaryti parašęs komentarą, kurį gali įrašyti komentare po straipsniu.

Norite pateikti ir papildyti nemokamus Taro šaltinius, kuriuos norėtumėte pasidalinti su kitais skyriuje Nemokami Taro šaltiniai-Freebies, parašykite kuo būtent norite pasidalinti (video, nuorodos ar tekstai) ir atsiųskite. Jei manysiu, kad šaltiniai tinkami ir nepažeidžia autorinių teisių, tuomet tikrai įkelsiu į savo svetainę.

 

[contact-form][contact-field label="Name" type="name" required="1"][contact-field label="Email" type="email" required="1"][contact-field label="Website" type="url"][contact-field label="Message" type="text"][contact-field label="Files" type="checkbox-multiple"][/contact-form]

>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!