kardų_penketas

Penkiaakė — 5

Kardų penketas

kardu penketasŠi Taro korta pasakoja apie pažeminimą ir nesėkmes, nuostolius ir nepasisekimus. Savanaudiškumas ir pasididžiavimas sužlugdys planus. Viskas eina kreivai. Agresyvūs veiksmai gali atnešti priešingų rezultatų nei tikėtasi. Neteisingi sprendimai ir neteisingi veiksmai. Gali pranašauti pergalę, tačiau už ją reikės sumokėti didelę kainą, kai neįmanoma suprasti, kas yra nugalėtojas. Kažkuo iš artimos aplinkos pasitikima, bet jis ar ji kenkia ar žaidžia dvigubą žaidimą. Dažnai nurodo, kad ginčą laimi trečia šalis. Galbūt užnugary sklando nešvarūs gandai ir pakerta pasitikėjimą. Jei šalia krenta neigiamos kortos, ši korta gali reikšti nešvarią kovą, artimųjų išdavystę, nuosprendį ar kaltinimus. Ši korta — tai praradimas ir negarbė. Gali nurodyti nužiūrėjimą bloga akimi.
Tradicinė reikšmė — problemos, pažeminimas, užkulisinė kova, pyktis, egoizmas, agresyvūs veiksmai, baudžiamasis persekiojimas, nesąžiningi metodai.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta aprašo nesąžiningą žmogų, išdaviką, piktą paskalų skleidėją arba asmenį, kuris sukuria problemas.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Interesai, verslas, darbas

Rodo, kad komandos užkulisiuose vyksta nesąžininga kova. Kažkas nori kažką pavesti, kažkas skleidžia gandus tam, kad būtų pakenkta kažkieno autoritetui. Nuopuolis versle.

Sveikata

Rodo prastėjančią sveikatą, ši korta yra ypač pavojinga sergantiems žmonėms.

Santykiai, meilė

Ši korta kalba apie išdavystę, apgaulę ar nesąžiningus, nenuoširdžius santykius.

Kardų penketas (apversta)

kardu penketasŠi Taro korta pasakoja apie teisingumo atkūrimą. Pikti gandai liausis, į komandą ateis taiką, slapta kova nepakenks niekam. Išdavikas bus atskleistas. Kartais ši korta parodo nuostolius ir praradimus, tačiau nedidelio masto. Kažkas žaidžia gudrų ir nesąžiningą žaidimą. Jei šalia yra neigiamos kortos, rodo situaciją, kai kažkas gali užsiimti sabotažu ar pažeminti klausėją. Kita šios kortas reikšmė — laidotuvės, galimai, tiesiog, reikia palaidoti ką nors savo gyvenime ir pamiršti.
Tradicinė reikšmė — sustabdyti šmeižtą, atskleista klasta, neteisingas požiūris, intriga išlieka, pažeminimas.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina blogą žmogų, šmeižiką, intrigantą, žmogų, kuris apgaudinėja.

Interesai, verslas, darbas

Rodo nedidelę problemą, galimas pralaimėjimas. Kažkas bando žaisti dvigubą žaidimą, tačiau yra tikimybė, kad šis žmogus bus išaiškintas. Naujos iniciatyvos yra pasmerktos nesėkmei.

Santykiai, meilė

Ši korta rodo blogus santykius, įtarimai dėl antros pusės neištikimybės gali būti tiesa.

Sveikata

Pasakoja apie užsitęsusias ligas. Jei šalia yra Kardų šešetas — išgijimas. Jei šalia krenta neigiamos kortos — uždelsta liga gali pablogėti. Galbūt teks dalyvauti kažkieno laidotuvėse.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!