Pentakliai

Bendros trumpos Pentaklių mosties reikšmės

Pentakliai, dar kitaip vadinami Diskai, Monetos, Pentagramos — vertybės, talentai, žemės stichija.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

teisinga/apversta 

Tūzas - materialinė gerovė. / korupcija, egoizmas, godumas, svarbiausia yra pinigai ir socialinė padėtis, komforto siekimas, rutina ir monotoniškumas.

2 — būkite pasiruosęs didelėms permainoms, su tuo susidursite, gali būti, kad reiks priimti sprendimą, kuris priklauso nuo daugelio faktorių. / dirbtinai sukurtas linksmumas, malonumas, apsvaigimas. 

3 — jūsų darbas atneš savus vaisius, ateityje laukia pasisekimas ir klestėjimas. / vidutinybė, silpnumas, neaukšta padėtis visuomenėje. 

4 — materialinė nepriklausomybė — nereikia pamiršti, kad tai gali virsti į sąstingį, jausmai. / opozicija, nutolimas nuo tikslų, negalėjimas valdyti situacijos, finansinio stabilumo netekimas, materialiniai sunkumai. 

5 — susidūrimas, finansinė krizė, skurdas, bankrotas. / materialiniai sunkumai, finansinė krizė, bankrotas. 

6 — materialinis stabilumas, finansinis pasisekimas, kilnumas, dosnumas. / negausite lauktų pinigų — finansinė apgaulė. 

7 — materialinio požiūrio progresas, nereikia pamiršti atsargumo. / nepelningos investicijos, skolos, netekimai, praradimai, neramumai. 

8 — pasitobulinimas, meistriškumas, uolus darbas, apdovanojimas už darbus, geros perspektyvos. / nepasitikėjimas, neteisingumas, veidmainystė, proto ir talento išnaudojimas vardan pykčio, klastingumas, apgaulė. 

9 — turtai, pelnas, augimas, pasiekimas, pasitikėjimas savo jėgomis, nepriklausomybė, situacijos valdymas. / neapgalvoti, kvaili, skuboti veiksmai, neteisingas partnerio pasirinkimas, apgaulė, netekimas. 

10 — sveikata, turtai, tvirta pozicija, taip pat naujas gyvenimo etapas, tvirta bazė, kurią susikūrėte praeityje. / vagystė, pralaimėjimas, netekimas arba bevaisis pinigų leidimas, dalykinės arba viešosios reputacijos žlugimo grėsmė, reikia vengti bet kokios finansinės rizikos ir sandorių. style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

 

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!