Pentaklių riteris

Pentaklių riteris

Ši Taro korta simbolizuoja asmenį, paprastai, vyrą. Šis žmogus yra subrendęs, atsakingas, ryžtingas, nors ir linkęs į avantiūrizmą. Tai praktiškas ir patikimas sąjungininkas ir draugas. Geras draugas, ištikimas partneris. Apsupta neigiamų kortų gali rodyti lošėją arba asmenį, kuris ieško visur tik naudos arba nurodo skandalą, nusivylimą ir neišsipildžiusias svajones. Jei korta nerodo žmogaus, tada ji kalba apie pergalę, pirkinį, dovaną ar pinigų srautus. Gal kas nors suteiks pagalbą. Jei reikia apsispręsti, tai iškritusi ši korta pranašauja palankų sprendimą ir laimingą sudėtingos situacijos pabaiga. Prie teigiamų kortų gali nurodyti sėkmę azartiniuose lošimuose. Su kortomis, reiškiančiomis kelią, ši korta rodo išvyką arba kelionę, dažnai traukiniu ar automobiliu.
Tradicinė reikšmė -protingas žmogus, ištikimas draugas ir partneris, finansinis atsigavimas, protingi sprendimai ir priemonės, laimėjimas, sėkmė, kelionė, kelias.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina rimtą, geraširdį, dosnų žmogų. Amatininkas, geras darbuotojas, tikras draugas. Tarpininkas, prekybininkas, ūkininkas. Žmogus, turintis žemių arba žemdirbys.

Interesai, verslas, darbas

Rodo ištikimą partnerį, bendradarbį, darbštų darbuotoją. Gali nurodyti asmenį, kuris teiks paramą. Darbas bus gerai apmokamas. Sėkmė versle. Rizika gali būti pateisinama, jei šalia yra teigiama korta. Užimama padėtis, ištekliai ir finansai bus išsaugoti. Naujas pajamų šaltinis.

Santykiai, meilė

Ši korta apibūdina dosnų ir patikimą partnerį. Po griežtumo kauke gali būti paslėpta aistringa prigimtis. Ši korta pasakoja apie santykių pastovumą.

Sveikata

Rodo, kad kas nors galėtų ištiesti pagalbos ranką. Gera sveikata. Liga traukias, lėtai, bet užtikrintai.

Pentaklių riteris (apversta)

Ši korta kalba apie uždarą arba pernelyg paviršutinišką žmogų. Gudrus ir klastingas žmogus. Švaistantis pinigus. Jeigu ši korta nenurodo asmens, tai rodo finansinius sunkumus, pajamų praradimą, depresiją. Nesugebėjimas priimti teisingą sprendimą. Už darbą bus mokama mažai. Nesugebėjimas atlikti darbą iki galo. Tingumas ir neveikimas. Stagnacija ir įkvėpimo stoka. Niekšybė, apgaulė, sielvartas. Galbūt taikomi per daug konservatyvūs metodai ir todėl jie nėra veiksmingi.
Tradicinė reikšmė - tingus ir neatsakingas žmogus, godumas, abejingumas, silpnumas, problemos su finansais, blogi sprendimai, neteisingi veiksmai.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina tingų žmogų, prastą darbuotoją. Apgavikas, švaistūnas, tinginys arba asmuo, kuriuo neverta pasitikėti. Drovus žmogus, silpnas ir negalintis gerai dirbti.

Interesai, verslas, darbas

Rodo rizikingą finansinę būklę. Darbo praradimas. Verslo sąstingis. Sunkumai, susiję su paskolomis ir kreditais.

Santykiai, meilė

Gali reikšti santykių sąstingį, apatiją ir depresiją. Partneris yra pernelyg nepatikimas, jis arba lengvabūdis, arba yra suinteresuotas tik materialine puse.

Sveikata

Sveikata atspindi nesveiką gyvenimo būdą - nutukimą, neveiklumą, mankštos trūkumą. Lėtinis nuovargis ir problemos, susijusios su širdies ir kraujagyslių sistema.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans Šią kaladę galite įsigyti čia.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

tarot

>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!