XVII — Star — Žvaigždė

XVII — Žvaigždė — vilčių ir svajonių korta. Tikėjimas, optimizmas. Daug žadančios perspektyvos. Kūrybinis įkvėpimas. NUOSTABAUS sutikimas, radimas. Kartais suteikia nušvitimą, numatymą. Gali simbolizuoti romantišką Meilę ir vedybas. 

Apversta korta. Prarastos galimybės, prarasta Meilė, viltys, išnykusios iliuzijos. Pesimizmas ir depresija.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Žvaigždė 

Pagrindiniai žodžiai ir frazės: Viltis, gebėjimai, svajonės
Labai gera Taro korta. Tai sėkmės, vilties, talento, įkvėpimo korta. Gali prognozuoti netikėtą pagalbą ar artėjančias daug žadančias galimybes. Tai taip pat ir apsauga, laimė, ir džiaugsmas. Kalba apie neišsemiamą kūrybinę sėkmę, malonius įvykius ateityje ir prognozuoja sėkmę versle. Korta suteikia viltį, jog svajonė bus įgyvendinta, noras išsipildys. Vyrui gali reikšti susitikimą su moterimi, kuri laimingai ateis į gyvenimą. Bėdų laikotarpis baigėsi. Pagrindiniai žodžiai ir frazės: įkvėpimas, sėkmė, taika, optimizmas, nesavanaudiškumas, kūrybiškumas, talentas, domėjimasis okultizmu.
Tradicinė reikšmė — sėkmė, džiaugsmas, viltis ,talentas, svajonių įsikūnijimas, išmintis, dvasinė laimė, harmonija, laimė, vaisingumas, taika, judėjimas link tikslų pasiekimo, pasitenkinimas.

 

Asmenybė

 

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina smalsų, talentingą žmogų. Asmuo, kuris yra optimistiškai nusiteikęs dėl ateities ir galbūt šiek tiek avantiūristas. Gali nurodyti astrologą, mokslininką, gydytoją. Gali nurodyti Angelą Sargą.

 

Interesai, verslas, darbas

 

Korta sako, kad gali būti naujų galimybių, kad verta plėtoti naują temą, kuri dar mažai yra žinoma. Darbe galimas kilimas karjeros laiptais. Ieškantys darbo gaus gerą darbą.

 

Santykiai, meilė

 

Ši korta sako, kad prieky vien tik romantika ir harmonija santykiuose. Nors ši korta neprognozuoja būsimus gerus santykius, kurie virstų santuoka.

 

Sveikata

 

Taro korta pranašauja sveikimą ir gerą sveikatą, moteriai gali pranašauti sėkmingą nėštumą, nėščiai sėkmingą gimdymą ir sveiko kūdikio gimimą.

 

Žvaigždė (apversta)


Ši korta pasakoja apie tuščias ir neįgyvendinamas svajones. Kažkurių galimybių toli gražu nebuvo, kažkurios idėjos nebuvo įgyvendintos. Kūrybingiems žmonėms gali nurodyti kūrybinę krizę. Gali nurodyti savanaudiškumo apraiškas, gali prognozuoti vagystę. Galbūt ateityje atsiskleis melas ir bus nustatytas išdavikas. Dažnai, kai iškrenta ši Taro korta reiškia, kad tas, kam buriama, norimus dalykus priima kaip realius. Jėgų tikslams pasiekti šiuo metu nepakanka arba teks pereiti kliūčių ruožą. Dirglumas, pernelyg didelis pesimizmas, gyvenimas iliuzijų pasaulyje trukdo judėti tikslų link. Galbūt žmogus per daug pasitiki savimi. Siūloma pagalba gali tik pabloginti situaciją. Mokiniams arba studentams gali pranašauti prastą mokslų rezultatą, neišlaikytus egzaminus. Pagrindiniai žodžiai ir frazės: talentų ir vilčių žlugimas, nusivylimas, atidėti veiksmai, sprendimų priėmimo sudėtingumas. Tačiau nereikia pamiršti, kad tai yra labai teigiama korta. Todėl viltis ir tikėjimas ateitimi turi realų pagrindą. Jei šalia iškrenta Kardų korta, tada galima prognozuoti, kad laukia nusivylimas, depresija ar ligos progresavimas. Tradicinė reikšmė – žlugę planai, aklas tikėjimas sėkme, atidėtas veiksmas, nusivylimas, neišnaudotos galimybės, nepasitikėjimas savimi, išdavystė, bloga sveikata, užsispyrimas, egoizmas, vagystės, sukčiavimas.

 

Asmenybė

 

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina pesimistiškai nusiteikusį asmenį, galbūt, sergantį depresija. Žmogus, kuris apgavo ar apiplėšė.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

 

Interesai, verslas, darbas

 

Korta sako, kad naujos idėjos negali būti įgyvendintos, gali žlugti planai ir viltys. Gal, tiesiog, kelyje tikslo link labai daug kliūčių.

 

Santykiai, meilė

 

Ši korta rodo kliūtis naujų santykių plėtrai arba, kad kas nors gali apgauti, arba, kad santykius reikia atnaujinti.

 

Sveikata

 

Kalba apie silpną sveikatą, drauge su Kardų kortomis, prognozuoja sveikatos pablogėjimą, susirgimų, ligų vystymąsi. Dažnai atkreipia dėmesį į lėtinių ligų paaštrėjimą.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis


>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!