Taro žurnalas/dienoraštis

Nemokami šablonai parsisiuntimui ir naudojimui

 

Kiekvienas tarologas, ragana ar tas, kuris užsiiminėja magija, burtais, buria taro kortomis ir pan., turi ir savo užrašus: style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Taro dienoraštį, dar kitaip vadinamą «Šešėlių knygą». Jei rimtai tuo domitės ir norite mokėti pažinti TARO — Jūs galite studijuoti savarankiškai, nusipirkti kursus, t.y. turėti savo mokytoją, kuris padės Jums pažinti ir pradėti savo naują kelionę Taro labirintuose...

 

 

Čia planuoju pasidalinti savo turima bei papildoma nemokama informacija, kuri padės Tau Taro kely...

Jei norėtumėte pasidalinti savo šaltiniais ar nuorodomis,

 susisiekite su manimi

Žemiau pateikti failai yra teikiami nemokamai, nes aš noriu palengvinti Tau mokymąsi, kadangi žinau kiek sisteminimas informacijos, šablonų susikūrimas užima laiko, tad pasinaudokite tuo ką jau esu pasidariusi. Žinoma, kad, deja, lietuvių kaba turime labai mažai informacijos, tad kurdami, dalindamiesi informacija, remiamės savo vertimu iš užsienio kalbos pateiktos medžiagos, tad kai kur naudosiu tarptautinę reikšmę, kuri suprantama internacionaliai, tai galbūt pradedančiajam padės orientuotis pamačius šią frazę ir kitomis kabomis pateiktuose šaltiniuose.

Paspauskite pavadinimus ir atsisiųsite šablonus. Failai yra suderinami su «Microsoft Word 2007» ar vėlesne versija.

Tarot Journal.  

Šis blankas yra tuščias, tik su taro kortų «Rider-Waite-Smith» paveiksliukais (tiek tiesia padėti, tiek apversta). Studijuojant manau pravers ir šį užrašą galėsite užpildykite savo asmeninėmis taro reikšmėmis. Tuomet nereikės ieškotis, tai bus Tavo paties pritaikytas žodynėlis, kurį galėsi naudoti ateityje.

Tavo asmeninis Tarot Notes

Tarot Keywords/Raktažodžiai.

Šie raktažodžiai padės Tau susipažinti su nauja kalade ir galėsite, pasižymėti nebūtinai pateiktas reikšmes, bet ir pasikeitę į savas, mokytis kiekvieną kortos reikšmę po vieną. Studijuojant kortą, atkreipkite dėmesį į savo įspūdžius ir nurodykite keletą papildomų raktinių žodžių. Pradedantiesiems rekomenduočiau mokytis su raktiniais žodžiais, nes tai lengviau suvirškinti, nes vėliau gautos informacijos kiekis gali išmušti iš pusiausvyros ir atsidursite aklavietėje, pasimesite. Sakau iš patirties, nes ir man taip buvo. Turėdamas pradžioje nors ir kelis raktožodius, tau bus lengviau prijungti papildomą informaciją prie asocijuojamos kortos reikšmės, ir taip kaupsi ir didinsi savo reikšmių bagažą. Įdomu tai, kad vėliau Tu grįši prie taro raktažodžių. Kurdami savo studijas, kursus, pamokas Tavo turimi raktiniai žodžiai bus papildyti teiginiais, naujomis mintimis, tavo praktine analize, astrologinėmis atitiktimis, kitomis kultūrinėmis, ideologinėmis, teosofinėmis ar semiotiškomis nuorodomis ir pan.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Rider-Waite-Smith cards.

Nenoriu, kad Tavo taro studijos būtų mechaniškos. Taro kelias yra intuityvus ir kūrybiškas. Tu gali ne tik įsiminti keletą raktinių žodžių ar frazių ir aklai juos taikyti aiškinant kortų reikšmes dėlionėse ir manyti, kad tu jau puikai išmanai taro. Tai atsakysiu- NE. Intuityvi dalis svarbi. Nepaisant to, kiekvienas pradedantysis turi nuo kažko pradėti. Sukūriau lengvą atsipausdinti tinkantį taro kortų šabloną. Taigi Tau prireiks tik spausdintuvo, žirklių ir viskas. Ką daryti toliau, instrukcija tokia: Atsispausdinkite pateiktą dokumentą ant abiejų lapo pusių, susikarpykite į ketvirčius ir voliaa darbas baigtas. Tu jau turi popierines kortas. Dokumentas yra sukurtas naudojantis «Microsoft Word» , tai galėsi ištrinti numatytąsias reikšmes, kurias įdėjau ir pasikeisti savosiomis. Tai daryk drąsiai ir rekomenduoju nenaudoti numatytų kortų reikšmių.

Norėdami tobulėti, turite praktikuotis, praktikuotis ir dar kartą praktikuotis...

 

 

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!