three_of_cups

tauriu 3

Taurių trejetas

three_of_cupsŠi Taro korta pranašauja laimę. Taip pat ji pranašauja džiaugsmą ir įdomų laikotarpį. Bet kuris darbas bus atliktas gerai ir užbaigtas sėkmingai, iškritus šiai kortai. Iš esmės, kalba apie paprastą ir įdomų gyvenimo etapą, kai galima atsipalaiduoti per šventes, vakarėlius, apsilankyti priėmimuose, paminėti jubiliejus. Tai gausos ir klestėjimo korta. Šeimoje vyrauja taika ir laimė. Santykiai gali vesti sužadėtuvių ar vestuvių link, jei šalia krenta tai patvirtinančios kortos. Gali reikšti sėkmingo gyvenimo pradžią arba vaiko gimimą. Jei praeity išgyventos skyrybos, ši korta gali reikšti naujų ir laimingų santykių pradžią. Mylimo žmogaus ar gero draugo atsiradimas gyvenime. Greitas ir teigiamas problemų sprendimas. Rezultatai bus gauti įnešus minimalų indėlį. Kompromisas, kuris tinka visiems.
Tradicinė reikšmė — laimė, įdomūs vakarėliai, vestuvės, sužadėtuvės, nauji santykiai, naujas geras draugas.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta aprašo lengvą ir linksmą žmogų. Žmonės, kurie mėgsta dalyvauti įvairiuose įdomiose veiklose. Tie, kurie dirba pramogų organizavimo srityje.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Interesai, verslas, darbas

Žymi naujo etapo sėkmingą ir laimingą pradžią. Bus sutikti nauji žmonės. Patikimi partneriai. Geri draugai. Problemos bus išspręstos geriausiu būdu. Geri laimėjimai. Pasiekti tikslai. Partnerystės stiprinimas.

Santykiai, meilė

Ši korta sako apie gerus ir laimingus santykius. Naujų pažįstamų atsiradimas. Naujas mylimas žmogus ar geras draugas. Sužadėtuvės. Vestuvės.

Sveikata

Sveikatai niekas negresia. Atsinaujinimas.

 

Taurių trejetas (apversta)

three_of_cupsŠi korta kalba apie nelaimingą laikotarpį gyvenime. Nauja veikla žlugs. Sutikti nauji žmonės neatneš džiaugsmo. Pernelyg didelis išlaidumas gali sukelti finansinių sunkumų. Netinkamas laikas lankytis pramoginiuose renginiuose. Nėra meilės, seksas be meilės. Skyrybos, išsiskyrimas. Gali reikšti, kad šventė bus atidėta neribotam laikui. Prie neigiamų kortų sužadėtuvės, vestuvės bus atidėtos arba neįvyks visai. Pataikavimas saviems kaprizams gali sukelti finansinių ir sveikatos problemų. Nevaisingumas arba problemos su nėštumu. Problemos su artimaisiais. Gal tai, tiesiog, susidomėjimo partneriu praradimas, santykiai be meilės. Gal kažkuris iš partnerių neištikimas. Gali nurodyti įvairių ydų paaštrėjimą — alkoholizmą, narkomaniją ar kt. Reikalai išsispręs su minimaliais rezultatais. Pataikavimas savo aistroms. Finansiniai sunkumai. Kartais reiškia, kad sąnaudos bus nepagrįstos.
Tradicinė reikšmė — meilės praradimas, ne laikas linksmybėms, pinigų švaistymas, pataikavimas saviems norams, skyrybos, bloga reikalų baigtis, prasta sveikata, nevaisingumas.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina savanaudišką ir beširdį žmogų, kuris naudojasi aplinkiniai tik tam, kad pasiektų savo tikslų. Žmonės, kurie yra priklausomi nuo savo ydų.

Interesai, verslas, darbas

Pasakoja apie netinkamą reikalų baigtį. Vienas iš partnerių yra nesąžiningas arba vadovaujasi tik savo interesais.

Santykiai, meilė

Korta kalba apie blogus santykius. Galimas meilės praradimas, vienas iš partnerių nėra ištikimas ir naudojasi santykiais, kad patenkintų savo seksualinius troškimus. Skyrybos, išsiskyrimas.

Sveikata

Rodo sveikatos problemas. Pataikavimas savo norams gali paveikti sveikatą. Persivalgymas, svorio padidėjimas ir problemos, susijusios su viršsvoriu. Nevaisingumas, problemos su nėštumu. Su Kardais — traumos ir nelaimingi atsitikimai.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evansstyle="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Šią kaladę galite įsigyti čia.

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

Šaltinis: magijos-kambarys.lt

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!