four_of_cups

tauriu 4

Taurių ketvertas 

four_of_cupsTaro korta kalba apie nepasitenkinimą gyvenimu. Rodo nuobodulį, nuovargį, nusivylimą savimi ir savo mintimis. Linksmybės pasibaigė ir grįžo įprastinė rutina. Baigėsi pasilinksminimai, galimai, medaus mėnuo santykiuose ir tenka grįžti prie kasdienių darbų. Gali išsivystyti depresija ar tuštumos jausmas. Gal kažką reikia pervertinti savo gyvenime. Nereikia skubėti, bet viską labai gerai pagalvoti. Kartais iškrenta tiems, kurie jaučiasi apleisti, vieniši ar nusivylę. Kita vertus, ši korta rodo jausmų bei pomėgių stabilumą.
Tradicinė reikšmė — nepasitenkinimas, nuobodulys, liūdesys, šventės baigėsi, depresija, pasibjaurėjimas, vertybių peržiūrėjimas.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmogų, kuris nėra patenkintas savo gyvenimu, asmuo, kuris serga depresija. Gali reikšti atsiskyrėlį arba vienišių.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Interesai, verslas, darbas

Nurodo įprastus dalykus. Nuobodulys, kuris stumia naujovių link.

Santykiai, meilė

Ši korta kalba apie tai, kad šviesus laikotarpis santykiuose, galbūt medaus mėnuo pasibaigė. Santykiuose vyrauja nuobodulys, rutina.

Sveikata

Rodo, kad vystosi depresija, sveikatos būklė kelia abejonių.

 

Taurių ketvertas (apversta)

four_of_cupsŠi korta reiškia santykių atkūrimą, viskas einasi geryn, naujų jėgų antplūdis ir naujos galimybės. Gali būti atgaivinta sena partnerystė. Ir galbūt vienas iš senų draugų pakvies į šventę, jubiliejų ar vakarėlį. Gali būti nauji kontaktai, nauji draugai ar nauji pažįstami. Dažnai tai reiškia, kad žmogus yra ant permainų slenksčio, bet vis dar jaučiasi prislėgtas ar išlieka praeities skausmas. Vis dar tęsiasi apatija ir tam tikras sąstingis jausmų srityje.
Tradicinė reikšmė — santykių atnaujinimas, pažintys, kvietimas, nauji pažįstami.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmones, kurie gana apatiški, nenori dalyvauti visuomeninėje veikloje.

Interesai, verslas, darbas

Senų ryšių atnaujinimas, yra galimybė užmegzti naujus ryšius ir naujus santykius. Dalykinėje srityje — teigiama dinamika.

Santykiai, meilė

Ši korta reiškia draugiškų santykių atkūrimą, susitaikymą po kivirčų. Galimi nauji draugai ir nauji santykiai.

Sveikata

Kalba, kad sveikata gerėja, nors vis dar gali būti problemų, tokių kaip anemija, hipertenzija ar tai tik prastėjanti sveikata dėl lėtinio nuovargio.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

Šaltinis: magijos-kambarys.lt

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!