tauriu 5

Taurių penketas

five_of_cupsŠi korta kalba apie nuostolius ir nusivylimus. Sumanymas nepavyks. Meilėje laukia nusivylimo ir išsiskyrimo skausmas. Išdavystė meilėje. Santykių krizė. Šeimoje problemos, kurios išsispręs negreit. Gali iškilti praeities nutylėjimai arba atsiskleis paslaptys. Klasta, apgaulė, sukčiavimas. Planų įgyvendinimas vyks ne taip, kaip norėtųsi, planai nebus įgyvendinti, blogi rezultatai. Bus gautas palikimas, bet jis atneš daug problemų arba tai bus ne tai, ko buvo tikėtasi. Gal tai tiesiog išsiskyrimas su savo svajonėmis ir tuščiomis fantazijomis. Šalia blogų kortų gali pranašauti skyrybas ar išsiskyrimą amžiams. Prie teigiamų kortų gali reikšti pasiūlymą, dažnai ši korta reiškia santuoką be meilės. Tuomet, kai tai patvirtina neigiamos kortos gali reikšti persileidimą ar nesėkmingą nėštumą.
Tradicinė reikšmė — išsiskyrimas, liūdesys, skausmas, nesėkminga pabaiga, atsisveikinimas, šeimos problemos, santykių krizė.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmones, kurie išgyvena krizę. Buvę meilužiai.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Interesai, verslas, darbas

Rodo išdavystę, apgaulę, sukčiavimą. Su planų įgyvendinimu ir jo rezultatais bus ne taip, kaip norėtųsi.

Santykiai, meilė

Ši korta reiškia, kad meilėje laukia nusivylimas, išsiskyrimo skausmas. Išdavystė meilėje. Santykių krizė. Šeimyninės problemos, kurios išsispręs dar negreitai. Gali iškilti praeities nesusikalbėjimas arba sena paslaptis.

Sveikata

Rodo prastą sveikatą, kuri gali dar pablogėti dėl netinkamo gydymo.

 

Taurių penketas (apversta)

 

five_of_cupsTaro korta kalba apie emocinį skausmą, tačiau dabar jis artėja prie pabaigos. Arba greitai nuotaika ir emocinė būklė pasikeis ir tai gali sukelti emocinį diskomfortą. Emocinis susikaustymas ir kompleksai. Galimai grįš sena meilė ar sena draugystė. Problemos tampa lėtinėmis. Prie teigiamų kortų, ši korta gali pranašauti senos meilės sugrįžimą arba buvusio mylimo žmogaus atsiradimą, gera naujiena arba nauji santykiai. Skausmas pamažu praeina, priešaky išgijimas. Dažnai kortos kritimas sako, kad būtina suprasti, kad santykiai baigėsi ir reikia su tuo susitaikyti. Ypač, jei šalia neigiama korta, gali nurodyti nepriteklius, vienatvę ar sielvartą. Nuovargis, apatija. Nepagrįsta baimė, sunku susikaupti darbe.
Tradicinė reikšmė -seni jausmai, senos meilės ar draugystės sugrįžimas, skausmas eina į pabaigą, santykių pabaiga arba naujų, svarbių santykių pradžia.

Asmenybė

Aprašant asmenybę, ši korta, apibūdina senus draugus ar buvusius mylimuosius, kurie prarasti visam laikui.

Interesai, verslas, darbas

Kalba apie senos partnerystės atsinaujinimą arba naujos partnerystės pradžią.

Santykiai, meilė

Ši korta gali nurodyti galutinį išsiskyrimą arba naujų ir svarbių santykių pradžią. Galimai grįš sena meilė.

Sveikata

Sako apie ligos laikotarpį, bet liga bus išgydyta. Gali grįžti senos opos ar ligos atsinaujinimas.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

Šaltinis: magijos-kambarys.lt

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!