tauriu 8

Taurių aštuonetas 

eight_of_cupsŠi korta reiškia, kad atėjo laikas atsisveikinti su praeitimi ir judėti pirmyn. Pagrindinė šios kortos reikšmė — pabėgimas. Pabėgimas nuo praeities, pabėgimas iš namų, pabėgimas nuo problemų. Senų santykių, kaip ir senų principų atmetimas. Norint judėti į ateitį, reikia atsikratyti praeities naštos. Dažnai ši korta reiškia, kad pokyčiai įvyks per vieną mėnulio mėnesį. Galbūt laukia kelionė, gyvenamosios vietos arba darbo pakeitimas. Paprastai šios kortos iškritimas rodo nepasitenkinimą, šeimos ir finansines problemas. Meilės ryšys silpnėja, o galiausiai gali ir visai išnykti. Taro korta simbolizuoja atsitolinimą nuo praeities. Antroji tradicinė šios kortos reikšmė — pagalba iš šviesiaplaukės moters, o jei tai patvirtina šalia esančios kortos — santuoka su blondine.
Tradicinė reikšmė — atitrūkimas nuo praeities, išėjimas, išsiskyrimas, meilė nyksta, nutrūkę ryšiai su šeima, darbo kaita, persikraustymas, pagalba iš šviesiaplaukės, santuoka su blondine.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmogų, kurio laukia permainos. Šviesiaplaukė.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Interesai, verslas, darbas

Vertybių peržiūrėjimas ir galimi pokyčiai ateityje. Darbo vietos pakeitimas, keičiasi prioritetai, naujos kryptys versle. Senų ryšių turėtų būti atsisakyta.

Santykiai, meilė

Ši korta parodo, kad jausmai atšalo, meilė dingo ir su ja reikia atsisveikinti. Išėjimas iš šeimos, ryšių nutraukimas. Bet gali simbolizuoti taip pat ir laikotarpį, kuomet du žmonės pratinasi būti kartu, glūdina kampus.

Sveikata

Sako, kad senos ligos atsitraukia į praeitį. Galimai šviesiaplaukis (blondinas) gydytojas gali padėti, duoti gerų patarimų ir suteikti gerą gydymą.

 

Taurių aštuonetas (apversta)

eight_of_cupsTaro korta rodo pernelyg stiprų prisirišimą prie praeities ir atsisakymą judėti pirmyn. Jei dėjimas visumoje yra teigiamas, tada ši korta gali reikšti pasitenkinimą po gerai atlikto darbo, tai, kad sunkūs laikai yra praeityje, seni ryšiai gali atsinaujinti per mėnulio mėnesį. Prie teigiamų kortų reiškia dalyvavimą šventėje, malonumų paiešką, o gal ir naujo romano pradžią. Galbūt sustiprės seni santykiai. Jei šalia yra neigiamos kortos, ši korta kalba apie užsiciklinimą ties praeitimi, praeities santykiais. Gali būti problemų santykiuose, o tai reiškia, kad arba jie nyksta, ar reikia pažvelgti į juos kitaip. O gal asmuo atsisakė vertingų santykių dėl kažkokių savo baimių. Kartais sako, kad pokyčiams dabar ne laikas, todėl jų ir nereikia dabar siekti, nes po kurio laiko galima imti gailėtis. Gali nurodyti piktybišką šviesiaplaukę moterį, kuris atneš daug problemų.
Tradicinė reikšmė — manija dėl praeities, nesugebėjimas judėti į priekį, laimės paieškos, problemos, klaidingi idealai.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmogų, kuris tvirtai laikosi įsikibęs praeities ir nenori pažvelgti į dabartį ir ateitį. Pikta šviesiaplaukė.

Interesai, verslas, darbas

Pernelyg stiprus ryšys su praeitimi trukdo judėti į priekį. Nauji ryšiai padės. Blondinė kenks.

Santykiai, meilė

Ši korta reiškia, kad reikia nustoti laikytis įsikibus senų santykių nes jie išnyko ir reikia išsiskirti su jais arba pažiūrėti į juos nauju būdu, bandyti juos sustiprinti, tai priklauso nuo šalia esančių kortų. Galimi nauji santykiai.

Sveikata

Ši korta reiškia, kad vertėtų pakartotinai atlikti tyrimus, nes, galimai, buvo nustatyta klaidinga diagnozė. Jei šalia yra teigiamos kortos — atsigavimas.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evansstyle="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Šią kaladę galite įsigyti čia.

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

Šaltinis: magijos-kambarys.lt

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!