Tūzas

Lazdų tūzas

Taro korta suteikia energijos naujai pradžiai, kūrybiniam augimui ir tam, kad būtų pasiekta socialinė sėkmė. Atėjo laikas, kai idėjos ir planai gali būti realizuoti. Tai vaisingumo ir fizinės sveikatos korta. Yra galimas karjeros augimas. Gali pranašauti pajamas arba palikimą. Gali reikšti naujienas, laiškus. Nėščioms moterims, ši korta reiškia vaiko gimimą. Su kelio kortomis reiškia kelionę. Su tokiomis Taro kortomis kaip Pakabintas arba Velnias planų įgyvendinimas gali būti atidėtas, jei šios kortos iškrenta apverstomis, planai ir norai neįgyvendinami.

Pagrindiniai žodžiai ir frazės: naujas gyvenimas, nauja idėja, kūryba, kūrybiškumas, įkvėpimas, nauja patirtis, entuziazmas, judėjimas, iniciatyva, energija. Apsupta neigiamų kortų, ši korta reiškia, kad žmogus blogai paskirsto ir naudoja vidinę energiją ir jos nepakanka įgyvendinti planams.
Tradicinė reikšmė — nauja pradžia, gimimas, jėga, energija, naujienos, pajamos, paveldėjimas.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši Taro korta apibūdina drąsų, stiprų žmogų, pilną energijos. Dažnai apibūdina verslininką, kūrybinį žmogų ar nuotykių ieškotoją.

Interesai, verslas, darbas

Pranašauja verslo klestėjimą, pelną, naują veiklą. Karjeros augimas yra įmanomas, ieškančių darbo laukia naujo gero darbo pasiūlymas.

Santykiai, meilė

Ši korta reiškia fizinį intymumą ir seksualinę energiją.

Sveikata

Sako apie gerą sveikatą ar pasveikimą. Nėščioms pranašauja lengvą gimdymą.

Lazdų tūzas (apversta)

Ši Taro korta krenta, kai asmuo neturi energijos siekti tikslų, kai pasiekti tikslą tampa neįmanoma. Kalba apie apatiją, bejėgiškumą, nenorą veikti. Veikla nesėkminga ir pasmerkta žlugti arbo vėluos jos įgyvendinimas. Jei šalia teigiamos Taro kortos, tai reiškia, kad planų įgyvendinimas gali būti atidėtas arba gali tekti šiek tiek palaukti. Karjeros augimas yra neįmanomas. Naujiems dalykams netinkamas laikas. Entuziazmas dingo ir nėra energijos tam, kad būtų įgyvendinti sumanymai. Pažadai nevykdomi. Pelno gavimas — problemiškas. Gali reikšti, kad asmuo pats arba kas nors iš jo aplinkos demonstruoja nepagrįstą žiaurumą ir terorizuoja savo aplinkinius. Gali reikšti dvasinį ribotumą arba dvasinės energijos stoką. Jei šalia krenta kelio kortos, kelionė bus atidėta ar nereikia niekur važiuoti.

Pagrindiniai žodžiai ir frazės: negalėjimas pradėti naujų dalykų, neįvykdyti pažadai, planai, netikros viltys, idėjų trūkumas, pesimizmas.
Tradicinė reikšmė – jėgų praradimas, aktyvumo sumažėjimas, verslo žlugimas, neišsipildę pažadai, neproduktyvūs darbai, sumišimas, bloga pradžia.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, korta apibūdina apatišką arba bevalį ir užsispyrusį asmenį arba savanaudį ir žiaurų, linkusį į smurtą. Gali nurodyti asmenį, kuris žada kažką, bet netesi pažadų.

Interesai, verslas, darbas

Ši korta reiškia, kad dabar nėra geriausias laikas naujoms iniciatyvoms, karjeros augimas yra neįmanomas, pakeisti darbo nepavyks. Jėgų kovai su konkurentais nepakaks.

Santykiai, meilė

Ši korta reiškia pašlijusius santykius, atšalusių santykių laikotarpį, aistra dingo ir paliko tik nuobodulys, fizinis bei emocinis šaltumas. Jei partneris pažadėjo kažką, mažai tikėtina, kad pažadas bus išpildytas.

Sveikata

Rodo emocinį ir fizinį šaltį, impotenciją (su neigiamomis kortomis), nevaisingumą. Organizmas nepajėgus kovoti, jis neturi energijos kovoti su liga. Gali parodyti persileidimą ar abortą.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.

 

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!