XXI — Pasaulis

XXI — Pasaulis — pabaigos ir tobulybės korta. Aukščiausių tikslų pasiekimas. Sėkmė. Triumfas ir apdovanojimas. Situacijos susikristalizavimas ir vientisumas. Struktūros kaip visumos suvokimas atsižvelgiant į visas detales. Kartais gali reikšti labai aiškius įvykius, pasaulines permainas.

Apversta korta. Negalėjimas baigti suplanuoto, sujungti visko į visumą. Tikėjimo savimi, kitais bei savo reikalais praradimas. Idealų žlugimas, idėjų ir perspektyvų nebebuvimas.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Pasaulis

Pagrindiniai žodžiai ir frazės: planai, atsakomybė, rezultatas
Tai sėkmės, kuri jau pasiekta, Taro korta. Planai įgyvendinti arba bus įgyvendinti artimiausiu metu. Už darbą atlyginta. Galbūt dabar yra paskutinis etapas prieš pasiekiant tikslą ir sėkmė labai arti. Vidiniame pasaulyje taip pat vyrauja taika ir harmonija. Ši korta rodo harmoniją su savimi, džiaugsmą ir gerovę. Kartais pranašauja , kad netolimoje ateityje laukia įvykis, kuris padės pasiekti tai, ko norima. Priešai nugalėti. Sandoris bus baigtas, klausimas bus išspręstas sėkmingai. Gali nurodyti, kad neigiamam, juodam periodui gyvenime atėjo pabaiga ir išaušo gerovės ir džiaugsmo laikotarpis. Jei šalia yra kitos kortos, nurodančios kelią, ši korta gali reikšti kelionę, atostogas ar malonumus. Jei šalia krenta mirties korta, tai ši korta pranašauja mirtį sunkiai sergančiam žmogui ir ši mirtis taps tarsi išsivadavimas iš kančių.

Pagrindiniai žodžiai ir frazės: planų įgyvendinimas, nauja fazė, susivienijimas, tikslo pasiekimas, pabaigas, pradžia.
Tradicinė reikšmė — įgyvendinti planai, laimė, džiaugsmas, rezultatai, harmonija, norų išsipildymas, sveikata, kelio pabaiga, nauja pradžia, tikslas.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, korta aprašo smalsų, sėkmingą ir turtingą žmogų. Gali nurodyti nugalėtoją ar keliautoją (su kelio kortomis).

Interesai, verslas, darbas

Rodo labai teigiamą laikotarpį darbe ir versle. Galimi nauji kontaktai ir naujos sutartys. Galimos naujos perspektyvos. Tiems, kurie nori rasti darbą, ši korta pranašauja keletą gerų galimybių.

Santykiai, meilė

Korta reiškia, kad santykiai paremti labiausiai susižavėjimu nei tikra meile. Prie neigiamų kortų gali rodyti santykių pabaigą ir, galbūt, naujų pradžią.

Sveikata

Žada gerą sveikatą ir pasveikimą. Bet šalia mirties kortų arba šalia Taro kortos Pakabintas gali reikšti mirtį kaip gyvenimo kelionės pabaigą.Pasaulis (apversta)

 

Taro korta kalba apie sėkmę, kuri vis neateina. Kažkas trukdo planų įgyvendinimui, pažadai buvo klaidingi, o sėkmė iliuzinė. Jei šalia yra geros kortos, tai žada trumpą vėlavimą įgyvendinant projektus. Jei šalia neigiamos kortos, tada laukia nesėkmės. Gali būti, kad viskas ir pavyks, bet tai nesuteiks džiaugsmo. Gali reikšti nusivylimą meilėje. Arba pasiekus vieną, galima prarasti ką nors kita. Jei šalia Taurių karalius arba korta, nurodanti kelią , tai reiškia, kad laukia kelionės, tačiau gali parodyti, kad planuojama kelionė bus atidėta. Gali reikšti verslo stagnaciją ar nuobodulį.

Pagrindiniai žodžiai ir frazės: nebaigti darbai, sąstingis, kliūtys, neįgyvendinti planai, apribojimų nebuvimas, pernelyg greita baigtis, nebėgėjimas užbaigti ciklo.
Tradicinė reikšmė — stagnacija, nesugebėjimas, gedimas, atidėti planai, atidėtos kelionės, kliūtys, rutininis darbas.

Asmenybė

Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina neatsakingą asmenį, kuris iš karto griebiasi kelių darbų ir neatlieka jokio. Ar asmuo, atliekantis kasdieninį darbą.style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-1177617798950266"
data-ad-slot="4394383690">

Interesai, verslas, darbas

Korta reiškia verslo stagnaciją, kliūtis ir nesėkmes įgyvendinant planus. Jei šalia yra geros kortos, tai gali reikšti, kad sėkmė ateis, bet vėliau. Taip pat gali reikšti, kad pasirinkta yra viena kryptis ir į ją verta sutelkti dėmesį.

Santykiai, meilė

Korta reiškia išsiskyrimą, nusivylimą meile. Jei dėjime šalia yra meilės kortos, tada ši korta pasakoja apie laukiantį pasirinkimą savo vienintelio arba vienintelės.

Sveikata

Ši korta reiškia, kad šiuo metu pokyčių nebus, mirties nereiškia, ilgesnę ligą.

 

Įraše naudoti paveiksliukai iš Witsches Tarot by Ellen Dugan, Mark Evans

Šią kaladę galite įsigyti čia.

Atsisiųsk arba skaityk papildomą informaciją, kuri galbūt pravers Tavo Taro bibliotekoje…

knyga "Buriame Raiderio Waito kortomis"

 Buriame Raiderio - Waito kortomis

tarot>

Author Details
Sveiki, aš mirtingasis! Aš tarot skaitytojas ir rašytojas. Mano vietovardžiai mirtisee / anima / tarot vedma. Aš sukūriau raganą, norėdamas ištirti naujus būdus skaityti tarotines korteles, dokumentuoti asmeninę kelionę tarot ir padėti jums rasti savo kelią su savo kortelėmis. Čia sužinosite daugiau, arba pasimokykite į Twitter @gamintą!